Değerli ziyaretcimiz,

yeniden tasarlanan sitemizin tüm özelliklerinden faydalanıp ziyaretinizi gerçekleştirebilmeniz için, en az
Internet Explorer 9 veya Google Chrome / Mozilla Firefox tarayıcılarından biri ile sitemize giriş yapmanız gerekmetedir. Bu sebepten dolayı sitemize girişiniz gerçekleşmemiştir. Internet Explorer 9 sürümüne microsoft.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

SOSYAL MEDYA

Markanızı daha fazla insanla buluşturmak istiyorsanız bunun en etkili yolu Sosyal Medyayı etkili kullanmaktır. Sedef Medya, markanızı geniş kitlelere ulaştırmak için ise önce o geniş kitlelere hitap etmeniz gerekmektedir. size yol gösteriyor. Sedef Medya, Sosyal Medyayı etkili kullanmanız yönünde size yol gösteriyor.

Sosyal Medya

Markaların artık tv, radyo ve gazete gibi konvansiyonel reklamlara başvurmalarının yanında sosyal medyada da faaliyet göstermesiyle sosyal medya mecralarında etkin reklam çalışmaları da hız kazandı.

Sedef Medya, markanızın yeni sosyal gücü! Sosyal medyanın her alanında; akıllı reklam modelleri, geniş ölçümleme seçenekleri ve detaylı hedefleme kriterleri ile markanızın gücüne güç katacak Sedef Medya’ın birbirinden etkili reklam modelleri, hedef kitlenize ulaşmanın en sosyal hali!

Facebook Reklam Modelleri

 • Web Sitesi Reklamları

  Facebook'ta ürün ya da hizmetinizi hedef kitleye duyurabilirsiniz. Facebook reklamları direkt olarak web sayfanıza yönlendirebileceğiniz reklam modelidir.

 • Sayfa Reklamları

  Facebook sayfanıza yeni takipçiler kazandırmak için kullanabileceğiniz bir reklam modelidir.

 • Etkinlik Reklamları

  Düzenlediğiniz bir etkinliğe katılan kullanıcıların arkadaş kitlesini de etkinliğe katılmayı teşvik etmek için kullanılan Facebook reklam modelidir.

 • Sayfa Paylaşımları

  Sayfadaki paylaşımları (resim, video ve link) kullanarak etkileşimi arttırmak için kullanılır.

Twitter Reklam Türleri

Promoted Tweet

Sponsorlu gündem olarak da nitelendirebileceğimiz bu reklam modelinin daha çok kısa süreli tanıtım ve reklam dönemlerinde kullanılması faydalıdır.Lansman ve tanıtım dönemleri gibi dönemlerde bu reklam modelini tercih ederek reklamınızı gündeme oturtabilir ve çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. çünkü bu twitter reklam modeli 1 gün için satın alınan bir reklam modelidir. Markanızın reklamı için seçmiş olduğunuz hashtag ile 24 saat boyunca gündemde kalmanıza olanak tanır.

Promoted Account

Sponsorlu hesap olarak tanımlanan bu Twitter reklam modeli takipçi sayısını arttırma amaçlı kullanılır. ”Who to Follow” (kimi takip etmeli) bölümünde reklamınızın tek başına ve üst sırada görüntülenmesini sağladığı için kullanıcıların dikkatini çekme olasılığınızı arttıran bir reklam modelidir. Twitter sponsorlu hesap reklamlarının maliyeti de reklamınıza bağlı olarak sizi takip etmeye başlayan kullanıcı sayısına göre hesaplanmaktır. Markanızı takip etme ihtimali yüksek olan kullanıcılara gösterilen reklamınız ilgili kullanıcıları Twitter hesabınıza yönlendirecektir. Bu büyük bir avantajdır sizi takip etmeye başlayan ilgili kullanıcıların takibinde de sizin markanız ile ilgilenebilecek farklı kullanıcılar olabilir ve etkileşim aracılığı ile reklamınızı görmeyen kullanıcılara dahi ulaşma avantajı yakalayabilirsiniz.

Promoted Trends

TSponsorlu tweet olarak da adlandırabileceğimiz bu Twitter reklam modelinde ise Twiter henüz takipçiniz olmayan hesaplara reklamınızı göstermenizi sağlar. Belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeler aracılığı ile düzenlediğiniz reklamlar takipçiniz olmayan kullanıcıların arama sonuçlarında çıkar. Kullanıcılar Twitter’da bir arama yaptığında reklamınızı görür ve eğer ilgisini çekerse reklamınıza tıklar.

Instagram Reklamlarını Nasıl Yapıyoruz?

Sedef Medya markanızı sahiplenerek, markanız için doğru yayıncı kitlesinin Instagram’da reklamlarınızı yapmasını sağlayan tecrübeli bir platformdur.

 • Instagram'da paylaşılan görseller, uygulamanın sade yapısı ve dikkat dağıtıcı başka etkenler olmadığı için diğer reklam mecralarına oranla çok daha yüksek dikkat çeker

 • Markanızına uygun reklam kampanyaları oluşturabilmek için markanızı ve hizmet sunduğunuz kullanıcı profilini inceliyoruz.

 • Hesaplarınızda yayınlanacak tüm reklam görsellerini beraber belirleyelim.

 • Etkileşimde bulunduğunuz instagram hesabını yönetiyor ve en fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi ve destek için hemen irtibata geçin.

Bize Ulaşın

Sedef Medya

İstiklal Mahallesi Reşadiye Sokak No: 41/3
26010 Eskişehir

Tel: 0222 231 33-33